Aplikacja mobilna

Z myślą o Waszej wygodzie stworzyliśmy oprócz serwisu www także aplikacje mobilne na dwa najpopularniejsze systemy operacyjny: Android i iOS. Dzięki nim macie komfortowy dostęp do JUST ask gdziekolwiek się znajdujecie, 24/h. Przykład: jesteś w galerii handlowej i widzisz super promocję na czytniki e-booków - sprawdź, co sądzą o nich Twoi znajomi lub napisz Apel z prośbą o opinie.

Aplikacja dostępna jest na każdy OS w wersjach lite i premium. Wersje lite są bezpłatne, mogą zawierać reklamy i nie posiadają dodatkowej funkcji Geofencing+. Wersje premium są już aplikacjami płatnymi, ale poza brakiem reklam udostępniają unikalną na skalę kraju funkcjonalność – w/w Geofencing+.

Na czym polega jej działanie? Najprościej rzecz ujmując wykorzystuje Twą lokalizację do zaoferowania Ci specjalnych ofert na produkty z Twojej Listy Życzeń. Przykład: masz na swojej Liście Życzeń buty z najnowszej kolekcji New Balance. jesteś aktualnie w galerii handlowej i znajdujący się w niej outlet New Balance wysyła Ci na smartfona ofertę na zakup tych butów ze specjalnym rabatem.

W efekcie za sam fakt znajdowania się w określonym miejscu możesz otrzymać specjalną ofertę i wysoki rabat na produkt, który i tak chcesz nabyć. Firmy natomiast zyskują nowy zautomatyzowany kanał dotarcia do klienta i nakłonienia go do odwiedzenia sklepu i być może dokonania zakupu.

POBIERZ:

1. Android

- JUST ask Lite

- JUST ask Premium

2. iOS

- JUST ask Free

- JUST ask Premium

JUST ask na urządzenia mobilne