Twórcy

JUST ask to poza ideą, a właściwie przede wszystkim, ludzie. Jesteśmy start-upowym teamem stworzonym przez dwójkę kolegów od ładnych kilku lat działających w firmie z branży IT, gdzie zresztą się poznaliśmy i opracowaliśmy pomysł na JUST ask. Lubimy wyzwania, nowe doświadczenia i jeśli już na coś się zdecydujemy, to nie ma takiej siły, abyśmy nie doprowadzili tego do pożądanego końca – zgodnie z naszym mottem: „Do, or do not. There is no try” [Mistrz Yoda].

Twórcą JUST ask jest ONE RING sp. z o.o. założona przez Marcina Maroszka i Krzysztofa Chaładyna.

Marcin Maroszek

- główny pomysłodawca idei JUST ask, jest odpowiedzialny za jego realizację od strony marketingowej. Łączy kilkuletnie doświadczenie w branży IT i marketingu, które zdobył stojąc na czele działu marketingu Emapa S.A. - jednego z liderów na polskim rynku geoinformatyki. Bardzo ceni sobie pracę na styku IT i marketingu, która poza bezustanną nauką daje mu możliwość rozwijania swojej pasji, jaką są nowoczesne technologie. Publicysta współpracujący z Connected Life Magazine i lokalizacja.info.

Prywatnie człowiek wielu pasji (autor bloga amerykalacinska.com.pl i współzałożyciel portalu Nachmieleni.pl) i klasyczny geek J Miłośnik nowych technologii i gadżetów. Fan filmów i seriali sci-fi, zakochany m.in. w seriach Star Trek i Star Wars, ponad które uwielbia tylko twórczość Tolkiena i P. Jacksona.

Krzysztof Chaładyn

- drugi filar i współautor JUST ask, który czuwa nad aspektami finansowymi i kieruje współpracą z partnerami. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu grupami projektowymi, tworzeniu polityki cenowej, strategii finansowej i oceny ekonomicznej przedsięwzięć. Od kilku lat pracuje w branży IT (Emapa S.A.), gdzie jest odpowiedzialny za nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami z sektora B2B – rzecz jasna z sukcesami :)

Prywatnie fascynuje się nowymi trendami, rynkiem IT i technologiami przyszłości. Fan tematyki mafijnej (God Father, Good Fellas, Sopranos i Breaking Bad rządzą!) i sci-fi. Lubi dobry film i serial – prawie tak, jak dobrą kuchnię. Jeszcze bardziej jednak ceni sobie poznawanie nowych ludzi i miejsc.

Twórcy JUST ask Krzysztof Chaładyn (z lewej) i Marcin Maroszek (z prawej).